خدمات ASAPCO

شرکت ASAPCO  با ارایه خدماتی نظیر پایه ریزی تا تحویل وبسایت بصورت کاملا حرفه ای و با توجه به استانداردهای روز دنیا وب سایتی مطابق با خواسته کارفرما و چارچوب های اساسی وب تهیه و تولید میکند.ما با داشتن تیم مجرب از متخصصان طراحی و تولید وبسایت با کمترین هزینه و با بیشترین بازدهی و رضایت بالا از بهترین مجریان پیاده سازی وب سایت هستیم.

شاید علاقه داشته باشید در جریان آخرین وضعیت میزان عملکرد مثبت سایت خود قرار بگیرید یا بخواهید سایت خود را با رقبایتان مقایسه کنید؛ لازمه‌ی هردو مورد، تجزیه و تحلیل سایت است. اقداماتی برای تحلیل سایت انجام شده است تا مخاطب راه خود را پیدا کند.پشتیبانی از اهداف شرکت و حرفه شما، نیازمند آنالیز و تحلیل کامل و جامعی است. می‌توانید تحلیل سایت خود را به کمک کارشناسان شرکت ما انجام دهید.

یکی از اصلی ترین و واجب ترین خدمات اینترنتی برای هر کسب و کاری راه اندازی سایت برای آن حرفه می باشد چرا که در عصر حاضر با پیشرفت علم و تکنولوژی و ارتباط روزافزون افراد با اینترنت جهت تامین نیازهایشان وجود یک سایت زیبا و کاربرپسند را واجب می کند. بنابراین برای اینکه خدمات و محصولات خود را به مردم ارائه دهید بهتر است به فکر راه اندازی وب سایت خود باشید.

چنانچه قصد راه‌اندازی وب‌سایتی برای کسب‌وکار خود هستید از همان ابتدا به یک شرکت طراحی سایت معتبر و با رزومه عالی مراجعه کرده و پروژه طراحی سایت حرفه‌ای را به او بسپارید. هر چند با گسترش روزافزون داشتن وب سایت برای اشخاص و مشاغل گوناگون، شرکت‌ها و وب‌سایت‌های طراحی سایت زیادی به وجود آمده که انتخاب یکی از بهترین آن‌ها کاری سخت به نظر می‌رسد.

شما در هرکجای دنیا که باشید، می‌توانید از خدمات شرکت‌هایی که در زمینه بهینه‌سازی سایت و خدمات سئو هستند، استفاده کنید. منطقه جغرافیایی نمی‌تواند مانع دسترسی شما به این خدمات شود؛ با وجود این، اگر کسب و کار شما نیاز به فروش دارد و مهم‌ترین بخش کار شما نیز از طریق اینترنت انجام می‌شود، به وبسایت بهینه نیاز دارید تا بتوانبد کسب و کارتان را توسعه دهید.

چهار گامی که ASAPCO برای شما بر می دارد؟

طراحی

داشتن یک وب سایت زیبا و حرفه ای به بازدیدکنندگان شما این پیام را می رساند که شما نیز در کسب و کار خود حرفه ای هستید. زیبایی شناسی مخصوص طراحی وب سایت تخصص کارشناسان ما می باشد.

کدنویسی

با داشتن یک برنامه مشخص و یک طرح زیبا نوبت به جنبه های فنی سایت می رسد که در اینجا تخصص برنامه نویسان ASAPCO به یاری شما می آید که به شما یک سایت کارآمد با سرعت زیاد تحویل می دهند.

پشتیبانی

پس از طراحی سایت و انتشار آن در فضای مجازی به شما آموزش های لازم برای مدیریت سایتتان داده خواهد شد، و هرگاه نیاز به راهنمایی بیشتری داشته باشید، کارشناسان ASAPCO با کمال میل به شما کمک خواهند کرد.

برنامه ریزی

در این گام متناسب با نوع کسب و کار شما و نیازهای آن برنامه مشخصی برای شما تدوین می شود و مطابق با آن طرح اولیه سایت شما ریخته می شود. در نهایت بازدیدکنندگان سایت مطابق برنامه ریزی شما در سایتتان گردش میکنند و سرانجام مشتری خدمات و محصولات شما میشوند.

ابتدا باید این سوال را پرسید که اصولا چرا مدیر یک کسب و کار به فکر راه انداختن وب سایت است؟ پاسخ ساده است، برای رونق کسب و کار و استفاده از فرصتهایی که فضای مجازی در اختیار وی قرار می دهد. برای بهره گیری از این فرصت ها، طراحی وب سایت فقط گام نخست است و باید مراحل دیگری نیز طی شود تا یک کسب و کار در فضای مجازی به موفقیت مد نظر خود دست پیدا کند.

اما متاسفانه خیلی از شرکت های طراحی سایت  به دلیل نگاه پروژه ای به کار، خدمات خود را تنها و تنها معطوف به طراحی سایت کرده اند، در نتیجه خود به خود مراحل بعدی که برای موفقیت می بایست طی شوند را به مشتریان خود یادآور نمی شوند. بدین ترتیب مشتری پس از مدتی از راه اندازی سایت خود متوجه عدم بازدهی آن می شود و ممکن است این فکر که طراحی سایت برای کسب و کارش بی فایده بوده به سراغ وی بیاید.اما باید گفت که اگر آن مدیر کسب و کار، طراحی سایت خود را به یک متخصص می سپرد، دیگر با عدم بازدهی وب سایت روبرو نمی شد. چرا که ASAPCO اساس کار خود را بر پایه موفقیت مشتریان خود بنا نهاده و در این راه طراحی سایت را گام اول می داند.

در صورتیکه طراحی سایت از اهداف شماست و قصد معرفی خدمات و محصولات خود را به صورت اینترنتی دارید نیازمند یک شرکت طراحی سایت و سئو سایت معتبر و حرفه ای هستید که با بازار کار هم در دنیای واقعی و هم در دنیای اینترنت  به خوبی آگاه باشد . شرکت ASAPCO از معتبرترین شرکت های طراحی وب سایت می باشد که با سابقه درخشانش بر تعداد مشتریان آن روز بروز می افزاید.

به وسیله فرم زیر همین حالا درخواست خود را ثبت کنید

فهرست